Červenec 2006

Děkuji...

31. července 2006 v 21:51 | Alusshka |  Dumání
Jak tak zjišťuju, takhle tohle slovíčko, je čím dál obtížnější vyslovit. Pár lidí to asi říct nedokáží, nepřipadá mi, že je to podobné slovu "neúplatný" :) No každopádně je slušnost za něco poděkovat. Je slušnost poděkovat například: "Děkuji za dárek" či stačí říct "Děkuji že jsi si vzpoměla". Zřejmě dnešní doba děkuji nezná. To asi už neuslyším. No co naplat :)
Každopádně si to všichni zkusme.. pěkně se nadechneme a nahlas řekněme: DĚKUJI :) takhle párkrát si to každý zopakujte, uvidíte jaký budete mít milionkrát lepší pocit :) Sami prostě si řekněte děkuji... nebo to zkuste každé ráno, když vstanete, poděkujte, že jste se dožili dalšího krásného dne nebo poděkujte mamince za snídani :) Toť vše co jsem chtěla říct:)

Skvělý den

31. července 2006 v 13:55 | Alusshka |  Fotečky
Já vidím sklenici poloplnou než poloprázdnou a věřím, že všechno dopadne dobře ;)

Hádanka :D

30. července 2006 v 22:28 | Alusshka |  My creation
Takže tu mám pro vás malou hádanku, kdo to uhádne, co se skrývá na obrázku dostane cenu :D

Citát

29. července 2006 v 23:28 | Alusshka |  My Life
Jak vzpomínat na něco co se nestalo?
S radostí. Flaubert věřil, že očekávání je nejčistší forma rozkoše a nejspolehlivější. A zatím co věci, které se opravdu staly, vás zklamou a ty co se nestanou, vám nikdy nezevšední. Jsou nezapomenutelné, vryjí se hořkosladce do srdce.

Slabikář

29. července 2006 v 13:30 | Alusshka |  Haluzy
Nehoňte mě,
jsem v práci a ne na útěku.

Reklama na Pepsi

27. července 2006 v 18:28 | Jáá |  Různé
No možná si řeknete, že jsem tupec, což možná jsem...ale já tu novou reklamu na Pepsi prostě nechápu :D Myslím tu, jak ten chlapík nastoupí do taxíku a řekne: "Na letiště" a ten v místě řidiče neboli jak se ze začátku domníváte, že je to řidič. Tak chlapíkovi hodí plechovku s Pepsi. Pak ten řidič vezme kalendář a je tam obrázek letadla jak vzlétá a vedle řidiče, kde je volant je opice a ten řidič mu s tím obrázkem řiká: "na le-ti-ště, na le-ti-ště" a opice na to kouká a nic. Dále se drží volantu a ten chlápek vzadu se zeptá: "Jste si jistej?" a ten v místě řidiče odpoví: "Neboj, je bez cukru" no a ta opice nastartuje a jede a řídí a jedou...toť celá reklama... no prostě já ji nechápu :D jako chápu tu s tim jak toho chlápka přilepili přísavkama na ten barák i ostatní jako byly ted s fotbalistama a nebo jen Ricky Martinem či Britney Spears a holkama ze Spice Girls či Robbieho Williamse...či kdo všechno dělal reklamu na Pepsi :))

Srandy kopec :D

24. července 2006 v 20:31 | Jáá |  Best of
Heh tak tohle jako bylo hustý :D Dneska sice bylo vedro největší, ale tak my se máme kde osvěžit tak je to v pohodě.. krom toho že jsem si dneska udělala radost a koupila jsem si super plavky ( ještě do toho sehnat prsa a postavu :D) no ale jsou fakt super...no a ještě se opálit .. hih krom toho ještě jsem si koupila možná vám to přijde stupidní ale brčko svítivě oranžové ve tvaru Mickey Mouse :D jako je hustýýý...fakt jo:D a stálo 8 kč to je taky jako kšeft :D no a kdyz jsem šla kolem tak jsem nemohla odolat...to prostě nešlo, jsem na chatě a určitě to každý znáte, pořád máte otevřený dveře tak vám dovnitř nalítá much... no tak jsem si koupila svítívě růžovou plácačku na mouchy ve tvaru Mickey Mouse..prostě je to bestovní....i taková maličkost vám zvedne náladu :) ti co mě znají tak se nebudou divit, že mi to zvedlo víc náladu než nákupy v New Yorkru který zbožnuju :D
Jo a k tý legraci.. táta odpoledne si pustil televizi a koukal na Ochránce, bo co to běží za seriál...prostě na to koukal ne.. a pak běžel Colombo tak koukal...ne... a pak přišla mamka, sedla si, chvíli to sleduje a pak praví:
Mamka: "To je ten herec co hraje taky toho Kolumba ne?" (Nevěděla, že to je ten seriál a že právě běží)
Taťka hodil takový nechápavý výraz...nevěděl v tu chvíli co se děje a pak prohlásil: "To je colombo a teď na něj koukáš"
Jako možná vám to nepříjde vtipný ale mě a ségře jo..sme se tu řezali asi půl hodiny..fakt...to byla situace :D

Jsem blázen :D

21. července 2006 v 21:08 | Jáá |  Best of
Tohle by se dalo nazvat fakt best of...heh vysvětlim...jako dá se říct od nějakého věku, kdy se vám začíná líbit druhé pohlaví, tak prostě ujíždim na bloňďácích..fakt hrozně moc...prostě se mi líbí na klukovi strašně moc blond vlasy a k tomu studánkové oči..takže je jako jasný že bych bloňďáčkem nepohrdla ;o))
aleeee...je tu ale....když tak sleduju mužský na světě a srovnám chlapy v mym životě, tak je to samej brunet, samej krasavec:D prostě koukněte se sami...Jak řikam..sada mých magických fotek:))) ty chlapci jsou k sežrání ...btw. hehe..samej brunet a hnědooký chlap...ale prostě blondák je bloňďák...si trošku nerozumim:D

Tajemná ulička - 4.část

21. července 2006 v 19:10 | Jááá |  My creation
V minulém díle jste viděli:
Našel se nůž a pervitin ve slepé uličce. Jack s Bobbym začli vyslýchat Jeremyho. Sue mezitím přišla na to, že on Samanthu nezabil. Jeremy chtěl po Samanthě zpět dluhy a peníze, které mu dlužila. Sue pozvala Jacka na večeři :)) P.S. tak doufám že vám to jako přehled stačí :))

Kdyby býval věděl...

20. července 2006 v 20:22 | Jáá |  My creation
Kdyby bloňdáček věděl.........

Už zase?!!

16. července 2006 v 22:41 | Jáá |  Feelings
Tak už zase. Je mi smutno a cítím se pořád stejně. Krom toho že už asi třetí noc po sobě se mi zdá pořád stejný sen. Začíná tím, že jdu s kamarády ze třídy do restaurace, objednáme si, sedím u stolu s L. a my zjistíme, že polévka co jsme si objednali je jen mýdlová voda, kterou nás kuchyně napálila, tak se sebereme a jdeme do výtahu. Nejdříve mačkáme tlačítko patra někdy kolem 32 a když výtah vyjede tak se dveře otevřou a vidíme že kdybychom vystoupili, tak ihned spadneme dolů a vidíme pod sebou hroznou výšku(jak to je v amerických filmech, kdy se chystá někdo skočit) no a 6tého patra a tam už je normální patro, jenže než se dveře otevřou tak líbám L. no a pak vyjdeme z výtahu a začíná ten sen znova ale pokaždé jedu s někým jiným... :((

Trapně blbé nebo blbě trapné?

15. července 2006 v 23:00 | Jáá |  Dumání
no mam prázdniny, jelikož jsem na vejšce (ještě jo)tak mi už nebaví, bych raději chodila do školy, jelikož je tam víc zábavy a víc se bavim a seznamuju s lidičkama než o prázkách ... všichni jedou někam do háje a nebo bydlí xxxx kilometrů daleko ode mě.. :((
No já dřepim tady. Není to špatný, jsem na chatě, nic mi tu v podstatě nechybí ...až na pár maličkostí... je to trapné že ve svých letech trávim dovolenou s rodičema místo toho abych někde blba na táboře nebo pod stanama s partou???no prostě blbost...proč mam pocit že se to už nevede...nebo pár lidí se sebere a jede někam na kolo.... chm....:(( ach jo.. takže mi ty prázky už fakt nebaví...mi přijdou strašně dlouhý když člověk zkončí se zkouškama v půlce června a pak se jen fláká :D hihii.....no snad najdu brigošku....
Hjo a ještě jedna věc mi štve... a to přímo bloňďák... bože, sice je to vosel, ale stejně mi vrtá hlavou.. prostě mi štve, bože...ach jo... nemam vztek ani zlost,ale prostě mi to něco vadí, ale nevim přesně co, jo..vadí mi jeho stupidní rozhovor o dvou větách a jeho rejpání .. jedinej vrtošivej chlap snad.. nebo ho fakt nestíham.. blonďáčkůůůůůů....kurnik... něco mi to připomínááá...:))

Bláznivý den

15. července 2006 v 22:53 | Jáá |  Zážitky
To byl zase den. Včera jsem myslela, že bude nuda a ono ne. Jsem se pěkně čvachtala v bazenu a pak vyrazila ven za kámošema. Přesněji jsem vzala auto a vyrazila jsem za Tomem;) no jako chvíli jsme seděli u nějakého místního koupaliště asi v nejmenší vesnici na světě, ale docela zase nebylo tak špatný. Tak jsme si v pohodě povídali a za chvíli začlo pršet tak jsme se přesunuli do místního baru. Takový malinký ale bylo to tam v pohodě. Po chvíli mi zarazil ten název Bar u Benyho, jsem myslela že mě asi klepne(ti co ví,vědí;)) ale po chvíli tam přišlo hodně moc lidiček :) Nejdříve Míra a pak dorazila jeho familíe, asi dva bráchove:) musim říct, že oba dva hezký ale mladší jak já :)) ach jo. apak ještě asi 4 kluci a Pavel ...no jako je to hezkej kluk, ale nesměl by otvírat pusu, protože to co povídá se dá vydržet fakt jenom chvíli, ale jako jinak je hodnej..nic proti :)
No jsme tam tak seděli a povídali:) fakt jako zajímavý a pak jsme se v hojném počtu přesunuli do druhé hospody, kterou tam mají. Víc jich tam asi není :)))
no spíš takovy byteček kam nechodí jen obyvatelé domu :)) no fakt zajímavéééé....

Tajemná ulička - 3.část

9. července 2006 v 23:04 | Jáá |  My creation
Tara na něj hodila úsměv, ale stejně si myslela své. Jack kývl. Opět se všichni shromaždili u tabule. Sue povídá: "Našli jsme nůž od krve a bílý prášek u louže krve, který jsme poslali na rozbor do laborky, tak uvidíme."
D.: "Stejně mi to nějak nezapadá, nůž, krev, tajný obdivovatel či přítel a snad vrah?" vůbec nechápal. Ostatní moc také ne.
Tara: "Našla jsem jeho stávající adresu. Morgan Street 55, D.C." Jack vzal kabát a jeli s Bobbym za ním. Mezitím přinesli výsledky z laboratoře. Frankie hledal Sue.
Seděla za stolem a prohlížela papíry. Levi strčil do Sue, že za ní někdo přišel.
Frankie: "Sue, krev na noži a společně s otisky patřily Samanthě. A ten bílý prášek co jste našli je pervitin, ten nejtvrdší, co může být."
Sue: "Dík, pomohl jsi nám, ani nevíš jak." Řekla a dala se do přemýšlení. "Taro, není to divný, krev a otisky patří Samanthě, ale víme že jí Jeremy sledoval, je možný že ji nezabil?" Tara jen zvedla ramena, nechápala kam Sue míří. "JE třebas možný, že by ji jen chránil či proč by ten Jeremy za ní šel a nezabil ji ?".
Jack s Bobbym dorazili na místo. Jeremy bydlel v Human avenue 41, taková poklidná čtvrť, jen obyčejné domy. Zastavili kousek dál, aby nebyli moc nápadní. Zaklepali na dveře, spíš jen sám Jack a Bobby šel ještě raději k zadnímu vchodu, kdyby chtěl utéct.
"Ano?" otevřel Jeremy.
"FBI, můžem si promluvit?" zeptal se Jack. Jeremy odpověděl, že ano, ale ať chvíli počká že tam má nepořádek. Mezitím se sebral a začínal uklízet drogy, které měl na konferenčním stolku. Pak pustil Jacka a Bobbyho dál. I tak jim to tam přišlo poněkud divné a Jeremy vypadal jako by si před chvílí jednu dávku dal. "Jeremy, co si dělal u budovy rezidentního výboru New Yerku? Pokud budeš lhát, tak tě seberem, jelikož máme na tebe pár věcí." Řikal Jack poněkud poklidným hlasem. Jeremy se nějak k hovoru moc neměl, tak ho nakonec sebrali a odvezli ho do FBI. Tam si ho k výslechu pořádně podal D. a Myles.
"Hele uděláme dohodu, řekneš nám, proč jsi sledoval Samanthu a my ti na krk nehodíme její vraždu, co ty na to?" řekl D. Jeremy chvíli přemýšlel a pak se dal do mluvení.
"Já jí jen sledoval, něco mi dlužila, chtěl jsem si to vzít, ale přísaham, nezabil jsem ji." A vypadal jako by si chtěl dát další dávku.
"Tak ale i tak tu máme pár nesrovnalostí. Třebas tvý otisky prstů na vražedné zbrani a krev Samanthy se tam taky objevila, to zatím ukazuje na tebe. Co nám k tomu povíš?" chodil D. po vyslýchací místnosti.
"Já jí fakt nezabil, nevim kde se tam ta krev vzala, to tam někdo podstrčil, ale já to fakt nebyl.Já chtěl po Samanthě jen peníze, který mi dlužila.To je všecko." Myles se díval jako by mu věřil. Vyšli oba dva ven. "D, já mu věřim, je to divný, ale ten perníkář asi mluví pravdu." Podívali se na sebe a šli se poradit za Jackem. Tam si nevěděli rady.
"Vypadá to že jsme zase na začátku. Taro, nepřišla jsi na něco?" ptal se Jack úzkostlivě. Zakroutila hlavou. Všichni byli unaveni, tak se sebrali a šli domů. Jack nějak neměl náladu a tak ještě přemýšlel a posedával v křesle. Lucy byla připravená k odchodu a upozornila Sue, ale ta vypadala že se jí moc nevěnuje. Naznačila jí, že s Levim přijdou později, že se ještě chvíli zdrží. Šla za Jackem.
"Nemáš hlad? Vypadáš docela vyčerpaně." Lehce se na něj usmála a mrkla.

Tajemná ulička - 2.část

6. července 2006 v 19:21 | Jáááááááá |  My creation
D.: "Tak máte něco?"
Jack: "Něco málo, ale začíná to být zajímavý, klidně si dělejte poznámky. Byli jsme v kanceláři Samanthy, objevili jsme tam nejen našeho zvláštního hosta ale také mnoho zajímavých věcí, které do normálního života nepatří."
Sue: "Objevili jsme mnoho špinavého oblečení a malý sáček s amfetaminem. Taro, podíváš se pak semnou na záběry z kamer?"
Tara: "Jasně" a dali se spolu do hledání něčeho co by jim pomohlo. Myles mezitím vyslýchal toho zvláštního hosta, kterého načapali v kanceláři. Po chvíli se k němu přidal Jack s Bobbym.
Jack: "Tak co si dělal v kanceláři Samanthy,hm?" Opakoval už naštvaně, jelikož stále nervózně seděl a přemýšlel jestli má mluvit nebo ne.
"Jsem Alan Porters, já Samanthu nezabil, jestli mi to chcete přišít, tak se vám to nepovede." A dál se vrtěl a řval na Jacka.
"Tak řekneš nám co si tam dělal? To je normální hledat něco v cizí kanceláři a utíkat před FBI?" teď toho už měl dost i Bobby.
"Já tam hledal něco co by mi pomohlo najít vraha, já… já to fakt neudělal, já jí měl rád, hrozně mě to vyděsilo, když mi řekli, že je mrtvá.Chodil jsem s ní ven, posedávali jsme v kavárně na rohu Melone Street, opravdu".
Jack s Bobbym se na sebe podívali a venku si řekli, že mu věří a myslí že opravdu mluví pravdu.
Šli do kanceláře, aby se dohodli co dál. Tara přiběhla k Jackovu stolu "Možná něco máme, prošli jsme se Sue ty záběry a objevily jsme, že po 18:00 kdy Samantha odcházela se za ní vydal muž v tmavém saku, středně vysoký, silnější postavy. Sledoval ji od recepce než vyšla ven z budovy. Bohužel žádné jiné stopy ani slova nic. To je vše." Dodala. Jack řekl, že mají už aspoň něco. Ať zkusí projet databází jestli se jí dotyčný s někým aspoň neshoduje. Sue ještě procházela všechny dokumenty, které našli. Jack seděl za stolem a přemýšlel co dál. Lucy přiběhla za Sue, že v zasedačce mají otce Samanthy.
"Dobrý den, jsem Sue Thomasová. Dělám na případu vaší dcery." "Těší mě jsem Arnold Wasskes. Doufám, že vraha mé holčičky a dáte mu co proto, nezasloužila si to. Není to fér, jen pracovala na své kariéře. S nikým nechodila i když strašně chtěla mít rodinu." Řekl a poté se sesypal na pohovku. Sue s Lucy ho chvíli uklidňovaly a poté ho doprovodily k východu. Lucy se Sue si cestou od výtahu povídali, že je to opravdu těžký oříšek a že pro jejího otce, to je určitě těžké. Na chodbě se potkali s Jackem a Bobbym.
"Kam jedeme?" ptala se udiveně Sue. "Jedeme ještě prohledat jednou místo vraždy, zda jsme něco nepřehlédli." Řekl a pohladil Levi po hlavě. "A ty hochu nám trošku pomůžeš."
Dojeli nakonec města, kde začínají lepší domy. Ještě předtím se musí projít, dá se říct, špinavou čtvrtí. Našli temnou uličku, byla opravdu mezi dvěma starými vysokými domy, nakonci byla vysoká zeď. Nikde nic, žádné okno ani východ. Prostě slepá ulička. Koukali se kolem sebe, našli akorát kaluž krve, která tam zbyla a testy potvrdily, že byla Samanthy. Levi najednou našel stopu. Bílý prášek, který ležel taky u té kaluže. Sue na něj křičela, aby do toho moc čenich nestrkal. Sebrali ho a dali ho do pytlíčku. Ještě v rohu našel Bobby nůž, opatrně ho zvedl a vzal sebou. Přijeli do kanceláře.
"Informuj mě, zda něco máš." Ptal se Jack Tary. "Něco málo, náš podezřelý se shoduje s Jeremy Hostnem, má záznam v rejstříku, drogový dealer, chvíli užíval heroin, chvíli pervitin a tak dále." "Perníkář to asi nebude", zažertoval Myles.

Takže první část povídky..nesmát se mi :D

3. července 2006 v 23:05 | jáá |  My creation
Vražda v tajemné uličce
Druhý den přišel D. do kanceláře: "Máme nový případ, vedení nám ho sem teď poslalo."
Všichni už tam byli, jen tak listovali v papírech. Ihned se všichni seskupili u informační tabule. D jim všem vysvětlil o co jde. "V sobotu v noci byla zavražděna předsedkyně rezidentního výboru pro New Yerk Samantha Wassková. Pozdě v noci odešla z kanceláře a byla později ráno objevena v jedné z temných uliček."
Myles: "Máme nějaké svědky či stopu?"
Bobby: "Jestli ne, tak zkus hádat kdo to okolí projede prozkoumat". Mrknul a smál se na Mylese a ten na něj hodil úšklebný výraz. Tara rozdala všem namnožené materiály a sedla si za počítač a dala se do hledání. Bobby a Myles se Sue a Jackem vyrazili do terénu.
Přijeli na místo. Samantha byla velice úspěšná žena, věkem kolem třicítky. Svoji kancelář měla v jedné z nejvyšších budov ve Washingtonu. Vešli do ní a hned se ptali na recepci kde najdou její kancelář. Milá slečna řekla, že dvanácté patro a dveře číslo 11b.
Jack: "Kdo pojede semnou a kdo půjde po schodech?" Usmál se a čekal že se k němu přidá Sue.
Myles: "Rád bych se svezl, když už jsem v jedné z těchto významných budov, která byla postavena v …"
Jack: "Mylesi, dík ale pojedem se Sue a ty s Bobbym se pěkně projděte." Sue se usmála a společně s Levim šli k výtahu. Bobby a Myles si to dali po nouzovým schodišti pěkně po svých.
Sue s Jackem stáli v hale a čekali až výtah přijede, tak jemně po sobě pokoukávali a nevěděli co říct. Nastoupili do výtahu. Jack: "Pěkný výtah" Koukal po Sue a nevěděl co má říkat, aby řeč nestála. Sue se usmála a řekla: "Jestli tě tak baví jezdit výtahem, tak můžeš u nás a dělat nám s Lucy poskoka a každý ráno pro nás jezdit". Jack se usmál a naznačil že vystupují. Došli ke dveřím kanceláře ale Bobby a Myles ještě nedorazili. V tom Jack něco zaslechl.
V kanceláři se někdo pohyboval, Jack naznačil Sue ať odstoupí. Jack vytáhl zbraň a opřel se o zeď. Dotyčný otevřel dveře a hned jak uviděl Jacka tak vyběhl ven, Jack nestihl vůbec zareagovat. V tom na konci chodby vycházel ze schodiště Myles s Bobbym a dotyčného po varování od Jacka chytili.
"Dobrá práce hoši" zakřičel Jack a udýchaný Bobby po něm hodil jen nevděčný výraz. Dotyčného dali do vozu a řekli Mylesovi, ať ho tam hlídá. Bobby a Jack se Sue prohledali kancelář. Okoukli dokumenty, které ležely na stole. Otevřeli všechny šuplíky a skříně, které tam Samatha měla. Sue si prohlížela dokumenty a něco našla: "Jacku podívej, výpis z účtu. Každý stejný den v měsíci ji na účet chodila veliká částka,zvláštní.
Bobby: "Pokud nebyla vášnivý zahrádkář, tak se někde nechtěně umazala, šaty špinavé od bláta a zrovna jako kostýmek to nevypadá." Bobby ve skříni objevil značně špinavé oblečení, ukazoval ho Jackovi a Sue. Levi najednou začal štěkat, u jednoho šuplíčku to nevábně vonělo a jeho to praštilo přes nos. Jack se tam podíval a našel tam malou dávku amfetaminu. Bobby zavolal do kanceláře, ať na místo někoho pošlou, ať to tam celé pročistí.
Sue mezitím šla zjistit, zda by nešli pro FBI zajistit záběry z bezpečnostních kamer. Všichni se vrátili do kanceláře.