Prosinec 2007

Na staré lásky se nezapomíná

28. prosince 2007 v 21:58 | Alusshka |  Best of
Já nic víc nepotřebuju...nic mi nechybí....:)opravdu ..jen dám si snad jedno předsevzetí do Nového roku :) snažit se odstranit chyby a být lepší a lepší :)
I love......

Troškou do mlýna

26. prosince 2007 v 19:44 | Alusshka |  My Life
Tak jsem tu aby jste neřekli, že vás zase zanedbávám:) Nejdříve chci moc moc poděkovat mé oblíbené bitter ze opět trošku vím co dělá a už se mi taky stýská míň:)
no ted dál,začnu pěkně popořádku :) nejvíce času co se týče prosince mi zabrala škola.. ale musím říct, všechny zápočty k mému úúúúúúúúúúúúžasu jsem dala na poprvé, což jen zíram.. nevim šlo to nějak moc snadno, tak čekam co se zase kdy a kde posere.. ne že bych to přivolávala, ale tohle se mi ještě za dobu studia ještě nestalo :) ale jsem za to ráda jupííííííííííííí :) no ale to ještě nejhorší ještě přijde..fuj
No pak mi zabralo času shánět dárky a balení a připravování na ně.. krom toho ze je trávím v takovém zapadákově, tak to docela ujde.. Vánoce přišli i Ježíšek mi něco zanechal pod stromečkem:) tak tašku, kabelku, a jedno malé tajemství..ale to si nechám na pro sebe :)) a co přinesl Ježíšek vám? Užili jste si to ? Já celkem jo, i to jídlo kupodivu :) aaaaaa... a ještě mi přinesl ten čas, že jsem opět o rok starší ale o tom se asi moc zmiňovat nemusím :)
a co se týče tohoto blogu, tak sem dlouho nepsala, jelikož když jsem chtěla tak to nešlo nebo mi to nahlásilo nějakou poruchu.. takže jsem přemýšlela, že ho někam jinam přesunu ale jeste nevím uvidím :)) .... jinak nic zajímavého u mě není ani se nestalo co by stálo za zmínku ale nebojte, o velké zážitky z mého života vás neochudím :))
Tak vám přeju zbytek roku přežijte a do Nového roku
2008 vkročte tou pravou nohou !! :)

Potřebuju...

2. prosince 2007 v 20:48 | Alusshka |  Haluzy
Pořád jen slyším, potřebuju, nemáš, chci... půjčíš, ne.. už NE!!!!!!!!!!!! Už toho mam dost, snažte se sami, ja nejsem vaše půjčovna a nebo informační služba. Shánějte si to někde jinde..