Leden 2008

Málem bych zapoměla...

21. ledna 2008 v 17:10 | Alusshka |  Best of
Málem bych zapoměla...já asi fakt miluju P.V. a B.K. na LJ jdu už po 5té...prostě já sem zatím snad hezčí hru neviděla.. Asi jsou lepší a zajímavější, ale tohle prostě nemá chybu!!! Vřele všem doporučuju !!!
I love this game... ;)

News

21. ledna 2008 v 17:05 | Alusshka |  My Life
Další den za mnou dá se říct, něco splněno a uděláno :) ale ještě se radovat nemůžu,... ještě nemůžu říct hop dokud jsem nepřeskočila :)
Jen jsem chtěla říct, že mi přijde smutný (tohle ne no i když :D že mám resty z loňského roku a že to dodělávám teď, ale tak což že jo :D ale to hlavní....přijde mi smutný, že kluci ze 2.ročníku, kteří jsou o pouhý jeden rok mladší než já(aspoň myslím) tak se chovají, myslí a jednají úplně jinak(nechci to zakřiknout) než někteří jedinci staršího věku na té samé školy a na tom stejném oboru.. aspoň teda já s nimi vycházím líp a přijdou mi i tak lepší a komunikativnější.. :) nevim ale je to super :)
Despair: pan J. .... zmizel... je s ním Amen... teda spíš er ist nach Deutschland gefahren... no nic.. ;) ale děkuju :)
zatímco dneska milý úsměv od pana L. mi hned udělal hezčí den, i když možná jen na chvíli .... :) ale i tak to stálo za to .. :)
a pak mi strašně štvou lidi, kteří strkají nos do věcí, do kterých jim nic není a zvlášť když o tom druhém nic neví a myslí si že ví, přitom jen soudí a odsuzují a rýpou a myslí si že jsou něco víc než ty druzí... Máte takové lidi rádi? Já ne!!!!! A pak mi vadí to, že s vámi jdou na bus a uprostřed cesty se s vámi přestanou bavit a dělají že vás neznají....grrrr

One Tree Hill

14. ledna 2008 v 22:03 | Alusshka |  Best of
Znáte někdo tenhle seriál?? úplně dokonalej, hrozně moc... strašně skvělej, nejen ti herci ale vůbec děj a o čem to je.. to vás přilepí doslova každej díl k obrazovce, a to nejen díky ději ale i hudbou, která zní v celém seriálu.. u nás to asi dávat nebudou, tak holt posloužil internet..
ale bohužel k mému zklamání sem se dostala pouze k 16.dílu první řady, zbytek nejde stáhnout ani sehnat a pokud bych to chtěla tak na t....ch ale to než stáhnu, tak zestárnu :(

Words are wasted

13. ledna 2008 v 20:32 | Alusshka |  Songy

In English

10. ledna 2008 v 22:43 | Alusshka |  Haluzy
Buď se mi to jenom zdá a nebo už nevím, ale proč já jediná musím mít Blog.cz v angličtině?I když si píšu články anglicky at jsou to nadpisy bo cokoliv, tak proč to ostatní je najednou v en... to nechápu..se to jako samo přenastaví???Že mi to nikdo neřekl..no nevadí... ach jo.. tak good night

Fuck Off II

10. ledna 2008 v 22:41 | Alusshka |  My Life
Ehmm..já už fakt nemůžu..
K: Můžeš mi poradit prosím s něčím...
M:No, co chceš..
K:Dík moc...
M:Potřebuju prosím pomoct..nevím si rady
K:Jdi do pitchi...neotravuj.....

Fuck OFF ICQ

7. ledna 2008 v 22:45 | Alusshka |  Dumání
Fuck off.. k čemu to je.. ztráta času na nic.. další stupidní věc, která vás brzdí... proto mu říkám papap.. a shánějte si mě kde chcete... čus

Isn't right

7. ledna 2008 v 22:43 | Alusshka |  My Life
Nic není dobře, všechno je špatně....každý krok, každé rozhodnutí, prostě všechno.. já nemám city, nemám nálady a nemám pocity .. a je to dobře a bude to tak ...!!!!!!!!!!!!!!!!!! Protože je všecko na dvě věci... láska není, nebyla a ani nebude.. si to uvědomte... je to jen vymyšlený stav pro lidi aby se nenudili..tvrdá realita co?!!
Já už nic necejtím....a ani to nejde cítit i kdybych chtěla...

Limonádový Joe

4. ledna 2008 v 23:23 | Alusshka |  Best of
Vážení přátelé divadla.. což já jsem velký nadšenec.. byla jsem dnes na představení: Limonádový Joe a musím vám říct, že to byla pecka nad pecky. Kdo nemáte rádi toto divadlo, tak to nečtěte dál a nebo tomu nerozumíte a nepochopili jste podstatu tak stejně víte co ;)
No k mému velikááááááááááááánskému překvapení hrál tam Petr Vondráček(ano, pořad Hádej kdo jsem ;) a můůůůůůůůůůůůůj velký oblíbenec Broňa Kotiš(kdo mi zjistí kolik mu je, tak má u mě cenu;) opravdu..
PRostě super mega skvělý, herci si to maximálně užívali. Představitelka Winnifred měla něco s kotníkem, tak si ji kolegové během představení dobírali.. prostě zpestření super mega.. moc moc jděte na to, je to opravdu pecka... krásné kostýmy, krásné ztvárnění postav, proste mega show :) I love it ..a seděla jsem v první řaděěěěěě .. :) tato hra zapadla mezi mé dlouhé oblíbené hry.. prostě pecka... fakt jo, tak dlouho sem se v divadle nebavila ani nezasmála a to musím přiznat, jsem tam pečená vařená ..tohle bylo naprosto skvělý, neutichající aplaus .. :) I love BK and PV :)

Magický den

4. ledna 2008 v 23:17 | Alusshka |  My Life
Takový dny já prostě zbožňuju, hraje mi tu teď písnička Fountains Of Wayne - All Kinds Of Time :) výborná pecka, vřele doporučuju :) která vám navodí příjemnou atmosféru a náladu :) ale vrátim se k hlavnímu bodu.. to jsou prostě kdy, kdy ráno si říkate, to zase bude klidný den, pak příjde moje oblíbená hopstráda :) hurááááááááá
Pak to sem myslela že to půjde do prčic, se to chvíli kazilo, ..a pak plesk.. aaaaaaa je to magický zase nahoře, pak plesk chvíli dole a plesk krásné zakončení dne, který jsem si dnes jen mohla přát a aniž bych tušila že to bude až tak krásné zakončení dne a to jste to ráno vůbec netušili a to vás to všecko dokáže překvapit:) prostě euforie krásných pocitů :))a prostě super :) nikdy nevíte co se vám může za den stát a to nejen za den ale za minutu :) jak se to ještě může všechno zvrtnout ... a to miluju jak mě život dokáže pořád překvapovat a já sem pak hrozně happy z toho a toho dneška total... :)
P.S. článek pro bitter, která asi mě zase nepochopí ale ted doufám že u tohohle článku ano :) víš, jak ne ;))a tento určitě pochopíš ;)

Black & White

4. ledna 2008 v 23:08 | Alusshka |  Zážitky
Heh...tak jednoduše řečeno, lidé, kteří mě sem tam vidí a nebo postřehnou a nebo znají, tak ví v čem chodím.. a prostě ano je to tak !!! Mám to černé na bílém a nebo obráceně.. :) strašně jsem si aniž bych chtěla ale nějak to vypěnilo na svět, tak sem si oblíbila černobílou kombinaci v oblečení a poslední dobou nejen v oblečení.. nic v tom nehledejte.nejsem satanista a nebo něco takovýho ale prostě to miluju a moc ode dneška.. a neřeknu proč..!!!!!!!!!! I love black and white.. :)
P.S. nezná někdo písničku s nějakými barevnými názvy a je to pecka? Krom teda M.Jacksona?:))

Mám si vybrat?

3. ledna 2008 v 22:48 | Alusshka |  My creation
Tak co je lepší. jsem na rozcestí a přede mnou je rozcestník .. jedním směrem je nápis..být zatracován a na druhém je být zatracen...
Jo babo raď, asi si mám vybrat, kam se vydám dál....samý lepší..fakt...
Krom toho že teda začala škola, tak držím palce u zkoušek.. a u ostatních bitchovin...

Prosím vás, nevíte

3. ledna 2008 v 22:46 | Alusshka |  Dumání
paní A: "Prosím vás, nevíte, kde ta fronta končí a kde začíná?"
pán X: "Rád bych si stoupnul do fronty...."
Nestojím frontu ani párek s hořčicí, ani na jídlo v jídelně a už vůbec ne na sockartu!!!!!!!!!!