Únor 2008

Trochu English

25. února 2008 v 19:50 | Alusshka |  My Life
It is a problem for me. I live alone. I don't know, what I did, that people leave me. Why? What is on me bad? I don't know. I am only girl. I am alone for something. I don't have to go with somebody on café or go out. I don't have to call or to say something when I need. I don't have anything. No friends, no boy....nothing
It is on my heart.. and hard for me.. living with that. What will I do in the future, when I live alone? I will dead....When I have a problem ...people don't hear me...I have to do everything alone...Nobody doesn't want to help me... What I did, when I call to somebody then nobody doesn't write me...or no answer...What I did????????????????????????

Nebojte žiju ;)

16. února 2008 v 21:13 My Life
AA, žiju asi jo jak to vypadá :) chvílema to dře, a chvíli to je v klidu, ale tak znáte to asi sami :)
Krom toho že fakt miluju P.V. a B.K. a seriál OTH a CMM a JL.. je to snad v poho:) začala škola, tudíž letní semestr a to mi zabírá veškerý čas..škola a jsem za to ráda.. poznávám nové a nové lidi... to je taky super:) a doufam, že fajn lidi ještě poznám..zatím musím říct, že se mi na pár hodinách objevili pěkní hošíci a fakt zlatíčka :) .. a jak to jde u vás?:)
for jeanuska: žiju díky bohu a díky tobě ;)
Co jinak bych asi tak řekla, jinak je u mě vše při starém..
Despair: Já ti děkuju moc moc moc.. za všeechnoooooooo. :-* škola forever!!!! Jinak celkem u mě nic novýho no....pořád všechno při starém... viz . lidi...atd nebudu komentovat:)