Březen 2008

Tchůůs tetooo

30. března 2008 v 23:58 | Alusshka |  Best of
Nooo ... tak jsem po druhéé tetaaaaaaaa.. huráá !! Z toho mám radost.. mame další člena do rodiny.. takový krásny cvrčka..no jmenuje se

Chicago

30. března 2008 v 23:36 | Alusshka |  Divadelní koutek
Heeeeeeeeeej.. prostě peckaaaaaaa.. i když se musím přiznat, tak na tohle představení sem nadávala.. když jsem ho viděla poprvý, tak jsem odešla z divadla znechucena.. No ale ve čtvrtek se mi změnil názor, ne opravdu nadarmo se říká že každé představení je jiné.. opravdu to tak je.. Tohle se povedlo a udělalo mi radost..moc se to líbilo..Krom toho že tam hraje můj nej herec...
No povedlo se jim to.. moc moc... :)) zvláště jedna čáááááást aaaaaaaa :)

Movies

30. března 2008 v 23:29 | Alusshka |  Filmový koutek
Tak jsem si dala trošku filmového koutku a byla jsem na dvou filmech... :)
Venkovský učitel
Nelíbil se mi, hrozneeeeeeeeeeeeeeeej, přímo úděsnej a stupidníííííííí film, kterej doufam už nikdy neuvidím. Větší hrůzu a stupiditu jsem snad neviděla...nejradši bych řekla kterej kr...n tohle natočil...hrůza všech hrůz... ten režisér no proste katastrofa..na to prosím nechoďte.. Celej film je o velkým h... zdlouhavý dialogy a stupidní scény...nudný protahovačný... des bes.. musela bych nadávat sprostě a to nebudu ..jsem dáma :))
Krom toho že to je smutný to radši ani dodávat nebudu :) Mé hodnocení filmíku je: 10%

Zpověď I.

20. března 2008 v 0:26 | Alusshka |  Haluzy
Ještě si rozmyslete, zda to budete číst nebo ne...další psycho článek

Pár news

20. března 2008 v 0:08 | Alusshka |  My Life
Hellouuu... tak pár novinek z mého života...:)
1. Svatba - ne moje, ale kamarádova, jsem ráda že mě pozval. Sice to bylo zajímavé, ale tak i zvláštní, každopádně všecko dobře dopadlo, řekli si své "ano" a nedošlo ani na facky, viz jeden filmík :)
2. Soutěž - Co mi nejvíc za poslední udělalo nesmírnou radost, bylo, že jsem v neděli jela z chaty domů autem, neřídila jsem, táta pustil rádio, krom toho že poslouchá Šumavu. No a tam říkali něco o soutěži že stačí poslat SMSku, jsem si řekla proč ne, to zkusím a plesk ... moderátor mi v tu ráno volá zpátky a ptá se mi co a jak že jsem vyhrála a pak jsem s ním mluvila v éteru no prostě supeeeeeeeeeeeer..bombaaaaaaaaaa ja jsem měla takovou radooost hrozně velkou, jelikož jsem ještě nikdy nic nevyhrála v ničem snad :)) No a ještě to že ten moderátor byl tak milej...prostě radost největší užasnýýýý !!
3. Divadlo - no těším se na něj opět, čím dřív tím líp. :) Můj oblíbenec forever !!!!!!!!!
4. Pohled - dneska po dnešním dnu, jsem zjistila, že se na pár lidí dá dívat ještě úplně jinak. A udělalo mi to hroznou radost. Nechci nic zakřiknout jo, ale z jednoho předmětu mám partu lidí který mam opravdu ráda. Něčím mi přirostli k srdci, zvlášť po dnešku, co jsme se nasmáli a když jsem zjistila že se dá dívat jinak, na každém uvidíte něco jiného zvláštního, když se podíváte tzv."zespoda" nebo jak to jinak popsat nevím :)
...............asi tak nějak no :)

One Tree Hill po 2.

9. března 2008 v 21:52 | Alusshka |  Best of
Možná se mi divíte a nerozumíte mi, ale to je mě opět fuk. Každopádně vám řeknu, že nic lepšího jsem neviděla. Nic mě tak neovlivnilo jako tenhle seriál, je nepopsatelný. Vryl se mi pod kůži a po pár dílech mi otevřel v něčem oči. Což se ani u Přátel nestalo i když je mám taky moc ráda. Tohle ale je víc. Jsem to skoro já. Nejen že je seriál plný skvělých herců a mé lásky ale i také skvělé hudby. Vřele doporučuju zkouknout, jelikož vás to ovlivní překvapí a pohltí stejně jako mě.
Ale pozor Nathan a Lucas...hlavně ten CH.M. je můj tak bacha ;)

Divadelní koutek

9. března 2008 v 21:46 | Alusshka |  Divadelní koutek
Tak zakládám divadelní koutek, protože vám asi už došlo, že já prostě divadlo miluju....a moc moc moc... !! Líbí se mi na něm všecko od herců po sedačky v hledišti...:) Tak za poslední dobu
Carousel - Ve středu jsem byla na představení Carousel nebo-li Kolotoč. Tohle představení i když věřím že dalo práci vše nazkoušet a nacvičit a vzhledem k tomu že to bylo druhé představení, tak mě to opravdu zklamalo. Já jsem zastáncem toho, že divák at už sebe míň zaujatý, má z divadla odcházet nadšený, plný emocí a zážitků, aby si z divadla něco odnesl domů. Bohužel, tohle mě totálně odpudilo od mého nadšení z dalšího kulturního zážitku. Lidé vedle mě v řadě skoro spali, dialogy a písně zbytečně dlouhé, herci plni nervozitou(to chápu), neupravené a podané s nechutí a odporem. Takové stopy toto představení na mě zanechalo, ale budiž..někomu se to mohlo líbit :) beru :)
Zpívání v dešti - tohle je úplný protiklad všeho. K tomuhle představení já nemám sebemenší výhrady. Nemám co bych vytkla. Herci zkušení, perfektně připravení. Hra je veselá, krásné známé písničky, skvěle podáno a zahráno. Kdybych to známkovala dala bych hvězdičku s jedničkou :) Prostě super... a hlavně obsazení perfektní, jak scéna tak i celé podání, kdy vás to tak pozitivně nabije, lidé se smějou a baví, na tváři se jim zobrazuje úsměv a odchází domů spokojení. Tak to podle mě má vypadat a být. Lze to zpozorovat i na hledišti, na toto představení je vždy plné divadlo, což se o Carouselu říct bohužel nedalo. Ale proti gustu žádný dišputát ;) P.S. Na tomto představení jsem byla už asi po 6x :)

Stačí málo...

1. března 2008 v 19:02 | Alusshka |  My Life
Jen opravdu málo stačí ke štěstí...Botky... tady jedny z nich jsem si vybrala na dnešním výletě v Německůůůů u sousedů. Docela jsem nevěděla, který protože jsou jedny hezčí než druhý. Ach jo, akorát jsem chtěla stříbrný balerínky, ale neměli moje číslo :( no tak jsem si vzala takový bílý a jsou něco mezi balerínkama a něco mezi sportovníma.. fakt super botky.:) a jsou z kolekce Sugarbabes :)) jupííí.. to dalo práci je vybrat.. teď akorát sháním bílou kabelku maličkatou k nim, ale to nevím kam pro ní půjdu.. poraďte prosím :)