Červenec 2008

Snad už ne..

29. července 2008 v 0:54 | Alusshka |  Dumání
No tak po dnešním dnu, jsem opravdu naivní, když doufám, že ten princ na bílém koni přijede :) Proč bych na něj čekala a nebo snad sháněla..to už fakt ne.. s tím opravdu totálně končím !!!

Žádný princ nepřijede, nebude a já vlastně ani žádného prince nechci:) jen jsem bláhová, kdybych si to myslela, že zrovna pro mě by nějaký přijel :) malá už nejsem a na pohádky už taky nejsem :) kdyby jste mě někdy viděli po městě s klukem tak je to kámoš a na to platí pravidla :) a za další kámoši jsou kámoši a nikdy se to nezmění :) a i kdybych o nějakém mluvila, tak mi jednu vlepte ať se zase proberu ju:) díky :)

Xwhooa

21. července 2008 v 22:26 | Alusshka |  Feelings
Proč se lidi ke mě chovají tak hnusně? Proč mi nikdo nerozumí a proč mě všichni opouštějí a proč už nikdy s nikým nebudu??? Proč o mě nikdo nestojí???

Dotaz pro holky.. :)

21. července 2008 v 22:03 | Alusshka |  Dumání
Mám na vás jeden maličkatý dotázek... :)
Hele jak se zbavujete tuků, které se vám ukládají těsně nad zadkem a těsně pod zády.. takové debilní místečko, které se těžko cvičí a nebo jaký cviky na to?:) Je to takové místo, které je vidět když máte džíny tak nad nimi.. proste víte snad co myslím ne?:) Je to hrůza :D

Slibotechna, kam se podíváš...

21. července 2008 v 22:01 | Alusshka |  Haluzy
Vzhledem k tomu, že opět další rok a že mám opět nudné prázdniny, které stojí za h.. že tři týdny dřepím na jednom místě a každý den nedělám nic, protože není s kým, tak se tu nudím.
Jsou asi tak čtyři kluci, kteří mi slíbili, že za mnou přijedou a zase opět nic.. ja tak nesnáším lidi, co něco slíbí a pak to nedodrží. Jste paka... Slíbili mi a dělali machry jako že určo přijedou a nic.. zase se na mě vyprdli. Mam takový vztek a měla bych chuť vám něco říct...
A řeknu vám, že jsem vám to říkala.. že se u mě nic nezměnilo, nemění a měnit nebude ani kdyby jste se mě zeptali za 7 let.. pořád budu sama a pořád budu stejná...protože na mě všichni akorát serou.. tak asi začnu na lidi kolem sebe taky kašlat, a je mi fuk co s nima bude...

Čistý dotaz ;)

19. července 2008 v 0:41 | Alusshka |  Haluzy
Otázka pro vás všechny:
Kdyby jste opravdu měli velkého ale opravdu velkého oblíbence a měli byste možnost se s ním setkat, ale nejdřív byste mu museli napsat email, protože jiný kontakt nemáte, tak co byste mu napsali? :) já se vás ptám na názor, nezajímají mi, vaše stupidní řeči o puberťáctví, keci, hlouposti, oblíbence nemám, atd..
Každý snad má nápad a nebo fantazii..tak jsem zvědavá.. :) neco super, slušného a konstruktivního ju :)

Deutschland

19. července 2008 v 0:39 | Alusshka |  Zážitky
Tak dneska jsem byla u sousedů. Tak to očíhnout a něco si koupit. Tak samozřejmě jsem si udělala radost, jak jinak. Jenže zároveň je mi trochu líto, že vlastně ani není komu co ukázat. Když vidím ty lidičky a filmy, tak mi to připomíná, že ani nemám šanci.
Randění, pche.... to se mě netýká a asi ani týkat nebude...kde by se ten princ u mě vzal?
Já vím, kdo by se ke mě hodil a kdo je super fajn.. jenže mě nechce, kdepak, jsem bláhová...mě by se tak s ním líbilo a moc... ach jo.. :( není to fér.. ale co je dneska fér, že??!!!

Jsem z5

15. července 2008 v 22:54 | Alusshka |  My Life
Tak jsem zpět, sice nevím na jak dlouho ale jsem. Je mi jedno jestli to nekdo bude číst a nebo ne, zda či někdo z toho má radost nebo ne. Toť můj blog okay?:)
Každopádně vás nepotěším, u mě se vůbec nic nezměnilo, nemění, ani nezmění, protože ten život je pořád stejný a pořád stejný bude, ani to já moc neovlivním. Protože jsou tu věci, které musím splnit... no a jsou duležité, jinak je můj život pořád stejný.
Nic nového pod sluncem... pořád stejná alusshka...