Tak změna

25. června 2014 v 22:50 | Alusshka |  Dumání
Ahoj,
po dlouhé době všem, kteří mne ještě čtete :) díky vám..
tak trošku dumám a možná se i mně začalo dařit, tak do práce chodím denně... sice jí zase možná změním, protože vstávát ve 4 hodiny a někdy i dle směny no je to fuj..

Tak čumákuju po jiné ... uvidíme.. :)

A co se týče chlapa.. to asi si nechám pro sebe.. ať to nezakřiknu.. :)
tak uvidíme.. a jak se máte vy?? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Numi, Keleemeck :) Numi, Keleemeck :) | 29. června 2014 v 0:38 | Reagovat

Ahoj :) Vím, že můj komentář asi začíná trochu netradičně, ale k jádru pudla se snad dostanu. Dnešní víkendový večer jsem po dlouhé době trávila doma, sama, u počítače. Dlouhé roky jsem si nevzpomněla na to, že jsem kdysi psala blog(y). Až dnes. Ani nevím proč. Jsem velice mile překvapena, že Tvůj blog stále funguje :) je to už 7 let (panebože tak dlouho!), co jsem tuhle blogovou sféru opustila a později se přesunula do mikroblogové sféry - na Twitter :) stále mi ale zůstalo jedno jediné a to být tam v anonymitě, odříznuta od ostatních sociálních sítí :) nevím, zda si ještě matně vzpomínáš (radushka.blog.cz ; numi.blog.cz; keleemeck.blogspot.com) Pevně doufám a věřím, že se Ti daří dobře, je zvláštní vzpomenout si na ty roky :)přeju Ti mnoho štěstí v životě :)

2 Numi, Keleemeck :) Numi, Keleemeck :) | 29. června 2014 v 0:51 | Reagovat

A ještě divněji bude znít tohle, ale jsem prostě ráda, že lidé se kterými jsem kdysi byla ve virtuálním kontaktu, stále ještě někde tam venku sedí u svých počítačů a prostě jsou :) a na Tvůj blog si pamatuji asi nejvíce :) Tak kdyby sis někdy chtěla jen tak popovídat, email: keleemeck@seznam.cz :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama